icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Ås internasjonale kultursenter   ›   Hjem   ›   Toppmeny   ›   Politikk   ›   Styrer, råd og utvalg

Styrer, råd og utvalg

Tips en venn Skriv ut

Sentrale politikere i Ås, pdf-format

Styrer, råd og utvalg 2015-2019

Medlemmer i Kommunestyret
Utvalg
NavnFunksjonRepresenterer
Ola NordalOrdførerArbeiderpartiet
Johan AlnesUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Laila P. NordsveenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Sofie Alm NordsveenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Wenche BergUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Ivar EkangerUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Live Holck JohannessenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Malin Karusbakken AamodtUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Joar SolbergUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Janna Sisilie Bitnes HagenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Hilde Kristin MaråsUtvalgsmedlemHøyre
Ida Elisabeth KrogstadUtvalgsmedlemHøyre
Stein EkhaugenUtvalgsmedlemHøyre
Bengt Arild Nøst-KlemmetsenUtvalgsmedlemHøyre
Egil Arve ØrbeckUtvalgsmedlemHøyre
Håkon YstehedeUtvalgsmedlemHøyre
Sverre Strand TeigenUtvalgsmedlemHøyre
Marianne Helen RøedUtvalgsmedlemSenterpartiet
Odd VangenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Anne Hjørnegård BjerkeUtvalgsmedlemSenterpartiet
Odd RønningenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Arne HillestadUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Svein Kjetil BarfeltUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Gro HaugUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Ingunn BohmannUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Erik Wegge BergvikUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Bianca Wathne GelinkUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Eskild Gausemel BergeUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Saroj PalUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Jorunn NakkenVaraordførerVenstre
Erling Wright RognliUtvalgsmedlemVenstre
Paul Bolus JohansenUtvalgsmedlemKristelig Folkeparti
Kristine SandUtvalgsmedlemRødt
Bonsak HammeraasVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Beate ErikstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Einride BergVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Marit HaukenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Anne KarusbakkenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Bjørn Ole AlmVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Thomas Rannstad HaugenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Else Jorunn VestbyVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Grazyna EnglundVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Wenche JahrmannVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Jan BakerVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Shangquan ChenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Marie Gotteberg SteenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Sol Daler StafsnesVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Rubina Mushtaq RikheimVaramedlem i utvalgHøyre
Marianne Frid NordbyVaramedlem i utvalgHøyre
Frank JakobsenVaramedlem i utvalgHøyre
Ulf OppegårdVaramedlem i utvalgHøyre
Nils Herman SoppVaramedlem i utvalgHøyre
Jan Ove RikheimVaramedlem i utvalgHøyre
Sigrun Strømsøyen GudevangVaramedlem i utvalgHøyre
Torill MyroVaramedlem i utvalgHøyre
Christian HellevangVaramedlem i utvalgHøyre
Andreas Opsahl FerstadVaramedlem i utvalgHøyre
Svend Trygve KvarmeVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Arne EllingsbergVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kjell ThirudVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Marit AustrengVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Susanne-Andrea Buran KaxrudVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Ottar Kristoffer KjusVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Elisabeth Sannum VangenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Torill HorgenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Veronica Haslie GreenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Christopher BakkelidVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Lene ArildsenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
John Oddvar KvakkestadVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Terje MichaelsenUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Werner WilhelmsenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Jon Fartein Lygre HoelVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Steinar AntonsenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Anders OftenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Oda Sofie DahleVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Veronika Brokke OlsenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Roberto Ruben Puente CorralVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Håvard SteinsholtVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Kjersti Bakkebø FjellstadVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Pål VedeldVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Hege OpedalVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Ivar Magne SæveraasVaramedlem i utvalgVenstre
Trine Hvoslef-EideVaramedlem i utvalgVenstre
Martha Persdotter HagbøVaramedlem i utvalgVenstre
Inger Skjervold RosenfeldVaramedlem i utvalgVenstre
Dag WennerVaramedlem i utvalgVenstre
Arve SkutlabergVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Morten LillemoVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Grete Grindal PatilVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Geir KroghVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Joachim Kirkengen EspeVaramedlem i utvalgRødt
Guro RøedVaramedlem i utvalgRødt
Eva BrænnaVaramedlem i utvalgRødt
Jeanette KarlsenMøtesekretær