icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Ås internasjonale kultursenter   ›   Kultur   ›   Kulturskolen   ›   Ansatte

Ansatte ved kulturskolen i Ås

Her finner du kontaktinformasjon til ansatte ved Kulturskolen i Ås:

Berstad, Håvard

938 02 644

havard.berstad@as.kommune.no

Animasjonsfilm og DKS

Djurle, Niklas

924 53 695

niklas.dj@mac.com

Fiolin, dirigent Junior- og Ungdomsorkester + FUSO

Donnelly, Cathy

400 46 304,

cathy.donnelly@gmail.com

Cello

Edvardsen, Reidar

 

413 03 028

redemando@gmail.com

Gitar

Eie, Tore

993 61 330

tore.eie@gmail.com

Musikkverksted, internasjonalt band, klasseundervisning stryk

Flengsrud, Siri Angell

 

986 58 531

siriangell@gmail.com

Teater, Koordinator DKS, Prosjektleder Kreativt partnerskap

Folstad, Vera

951 72 987

verafolstad@yahoo.no

Piano og kirkeorgel

Golombek, Marianne Støvne

913 47 153

msg@nmh.no

Piano

Grenersen, Barbro Karita

415 00 019

barbro.grenersen@gmail.com

Sanglærer og Dirigent

Ås barne- og ungdomskor

Grimelund-Kjelsen, Lise Andrea

980 86 508

g.kjelsen@gmail.com

Teater

Grolid, Jostein

412 87 055

jostein.grolid@as.kommune.no

(Kantor Ås kirke) Kirkeorgel

Grønstad, Mona

 

993 67 434

mona.groenstad@monart.no

Visuell kunst og DKS

 

Gudim, Ketil

913 03 018

ketgudim@online.no

Dans

Grosås, Gina Skolt

926 31 347

g.grosaas@gmail.com

Saxofon

Hansen, Kristine Mari

481 93 616

kris_krussedull@hotmail.com

Dans, Administrasjon dans

Hefre, Anders

901 34 854

andahefr@hotmail.com

Dirigent BÅB

Holm, Rebecca

407 42 207

rebeccahelenaholm1@gmail.com

Vikar dans

Hurrød, Lars Martin

922 59 589

lmhurrod@me.com

Klarinett og dirigent aspirant-/juniorkorps Nordby Skolekorps

Johansson, Karin

455 06 685

karinemmalinnea@gmail.com

Waldhorn, trompet

Kregnes, Kristoffer

984 36 374

kristoffer.kregnes@gmail.com

Dirigent hovedkorps Nordby skolekorps

Kråkenes, Ellen Sibe

A: 6496 2392

959 39 627

ellen.sibe.krakenes@as.kommune.no

Kontorleder

Prosjektleder Int. senter

Lavik, Raymond Storaunet

917 30 357

rslavik@online.no

Vikar slagverk

Lind, Daniel

940 54 051

basdanne@gmail.com 

Bass, gitargrupper       

 

Lothe, Linda Jansson

951 48 267

linda@lindalothe.no

Visuell kunst og DKS

Müller-Tyl, Harriet Kjus

979 57 898

harriet@mueller-tyl.net

Musikal - sang

Nardocci, Lorenzo

936 26 918

lorenzonardocci@hotmail.com

Rytmisk piano,/keyboard, piano og akkompagnement

Nilsen, Trond

918 66 426

nilsentrond@hotmail.com

Grovmessing (trombone, baryton og tuba)

Olhans, Elisabet

994 03 595

kristinaelisabet.olhans@as.kommune.no

Fiolin, Bratsj, dirigent to orkestre

Produksjonsleder Follo-piloten

Plur, Alexander Krohg

A: 6496 2391 / 970 12 628

970 12 628

alexander.k.plur@as.kommune.no

Rektor

Rygg, Siri Beate

414 58 220

siribeaterygg@gmail.com

Fløyte, Dirigent hovedkorps Ås jente- og guttekorps

Kontormedarbeider

Sjøberg, Maria

A: 949 62 394

404 20 905

 maria.sjoberg@as.kommune.no

Inspektør,

Fløyte og DKS, adm og utøver

Solem, Sebastian Robert

478 58 391

sr.solem@outlook.com

Dans

Solheim, Kari

901 68 762

karisolheim@yahoo.no

Trompet, fordypning musikk og prosjektleder Follo-piloten

Stene, Tor Hubro

481 78 530

torhubro.stene@as.kommune.no

Film DKS

Udnes, Petter Bals

481 05 298

petterudnes@hotmail.com

Dirigent aspirant- og juniorkorps Ås Jente- og Guttekorps

Ånestad, Svein Erik Martinsen

986 47 961

bbsvein@gmail.com

 Musikklaben og Gitargrupper

Aase, Stian Norgård

 

917 99 752

stianaase@gmail.com

Trekkspill,

Ås trekkspillorkester

 
Tips en venn Skriv ut